Autor: Biuro prasowe

REMKOR pozostaje sponsorem PGE Skry Bełchatów

REMKOR – specjalistyczne przedsiębiorstwo z branży usług antykorozyjnych – pozostaje sponsorem PGE Skry Bełchatów, kontynuując współpracę trwającą już od kilku sezonów.

REMKOR powstał w 2003 r. jako firma zajmująca się realizacją obiektów instalacji odsiarczania spalin. Obecnie jest to specjalistyczne przedsiębiorstwo z branży usług antykorozyjnych, wykonujące zabezpieczenia instalacji i obiektów przemysłowych z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów, takich jak żywice winyloestrowe, szkło borokrzemowe oraz żywice szpachlowe.

Firma korzysta wyłącznie z materiałów i sprzętu renomowanych, sprawdzonych marek, a wysokie kwalifikacje pracowników oraz ogromne doświadczenie nabyte podczas realizacji inwestycji na budowach krajowych i zagranicznych są gwarancją terminowości oraz doskonałej jakości wykonawstwa.

W sezonie 2022/2023 firma REMKOR pozostała sponsorem PGE Skry Bełchatów. – Jesteśmy z klubem już ósmy rok. W tym czasie wspólnie cieszyliśmy się z sukcesów drużyny na arenie krajowej i międzynarodowej. Jestem przekonany, że przed nami jeszcze wiele radosnych chwil, w których nadal będziemy uczestniczyć jako sponsorzy, ale też wierni kibice klubu – powiedział Dariusz Włodarczyk, właściciel firmy REMKOR.

Cieszę się, że kolejne prężnie działające przedsiębiorstwo z regionu zdecydowało się przedłużyć umowę sponsorską z klubem. REMKOR jest z nami już od wielu lat i w tym czasie wypracowaliśmy relacje wykraczające poza zwykłe ramy biznesowe. Łączą nas wspólne emocje i wartości, takie jak wytrwałość oraz systematyczna praca. To bardzo cenne, że mimo niełatwych obecnie realiów gospodarczych, REMKOR pozostaje w rodzinie PGE Skry – dodał Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów SA.

Więcej informacji o firmie REMKOR znaleźć można na jej stronie internetowej.