Autor: PGE Skra

Radosław Kolanek: Pokażmy radość z gry

- Mam nadzieję, że to będzie wielka siatkówka, przede wszystkim w naszym wykonaniu - mówi Radosław Kolanek, asystent trenera Michała Mieszko Gogola przed sobotnim meczem z Jastrzębskim Węglem.

W sobotę PGE Skra zagra w Jastrzębiu-Zdroju. To bardzo trudny teren, szczególnie dla bełchatowian.
Radosław Kolanek: - To prawda i wszyscy wiemy, jakiego meczu możemy się spodziewać. Mam nadzieję, że to będzie wielka siatkówka, przede wszystkim w naszym wykonaniu. Na tę najlepszą przyjdzie jeszcze czas, bo najistotniejszy okres jeszcze przed nami, ale to bardzo cieszy, że w takim momencie potrafiliśmy wejść na tak wysoki poziom. Rozegraliśmy bardzo dobry mecz i musimy teraz to utrzymać.

Ostatnio drużyna pokazała prawdziwą radość z siatkówki.
- Oczywiście, to bezcenne. Ta grupa wie, że każdy z osobna nie jest w stanie nic wygrać. Może to kolokwialne powiedzenie, ale tylko jako drużyna możemy osiągać wielkie rzeczy. Musimy pokazywać taką radość z gry, jaką mieliśmy ostatnio w meczu przeciwko Warszawie.

Dobrze byłoby zakończyć maraton grania co trzy dni zwycięstwem...
- Na pewno jest to dla chłopaków wymagający moment, ale jesteśmy na tyle dobrze przygotowani, że spokojnie ten maraton wytrzymujemy. Mam nadzieję, że w sobotę pokażemy się z jak najlepszej strony.