Autor: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Przyjdź na pierwszy mecz w hali Energia w nowym sezonie!

Już w środę 5 października o godz. 21:00 PGE Skra Bełchatów zagra pierwszy w nowym sezonie mecz w hali Energia - rywalem bełchatowian będzie BBTS Bielsko-Biała.

W najbliższą środę 5 października o godz. 21:00 PGE Skra Bełchatów po raz pierwszy w nowym sezonie zaprezentuje się przed własną publicznością. Rywalem bełchatowian będzie BBTS Bielsko-Biała - beniaminek PlusLigi, który wrócił do najwyższej klasy rozgrywkowej po czterech latach przerwy. Trenerem zespołu z Bielska-Białej jest Holender Harry Brokking, a jego asystentem - doskonale znany z polskich parkietów Siergiej Kapelus.

W ramach przygotowań do nowego sezonu bielszczanie dwukrotnie zagrali m.in. z reprezentacją Tunezji (zwycięstwo 3:0 i porażka 0:3), a także wystąpili jako gospodarz turnieju towarzyskiego Góral Cup Beskidy, w którym przegrali 0:3 z Aluronem CMC Wartą Zawiercie 0:3 i wygrali z GKS-em Katowice 3:2. Latem BBTS przeszedł sporą kadrową rewolucję, bo do zespołu dołączyło aż ośmiu nowych zawodników, w tym rozgrywający reprezentacji Niemiec Jan Zimmermann, węgierski przyjmujący Roland Gergye oraz kanadyjski atakujący Daulton Sinoski.

Bilety na środowe spotkanie z BBTS-em, jak i całosezonowe karnety cały czas nabywać można przez stronę https://bilety.skra.pl/, w Sklepie Kibica w hali Energia (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 14:00) oraz na wyspie handlowej w Galerii Olimpia (od poniedziałku do piątku w godz. 15:00 - 18:00).

Nowy sezon, nowe emocje, #NoweOtwarcie! Przyjdź na mecz z BBTS-em Bielsko-Biała i wspieraj drużynę PGE Skry w walce o najwyższe cele! #BezWasNieGramy!