Autor: PGE Skra

Przekaż 1% podatku na EKS Skra Bełchatów!

Jak co roku zwracamy się z prośbą do sympatyków siatkówki i pływania o wsparcie działalności naszego klubu i przekazanie „jednego procenta" na rozwój sportu wśród dzieci i młodzieży, który prowadzi Energetyczny Klub Sportowy Skra Bełchatów.

Dziękujemy za wsparcie w roku poprzednim, a najlepszym podziękowaniem niech będą dobre wyniki naszych młodych siatkarzy i pływaków.
W tym roku również prosimy o wsparcie. Sposób jest niezwykle prosty. Wystarczy, że terminowo złożymy prawidłowo wypełnione zeznanie podatkowe w urzędzie skarbowym oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami dokonamy zapłaty podatku. Wypełnienie wniosku o przekazanie 1% podatku w zeznaniu podatkowym polega wyłącznie na podaniu numeru wpisu do KRS 0000639069 oraz wysokości kwoty nieprzekraczającej 1% podatku należnego. Pieniądze na konto EKS Skra Bełchatów przekaże za nas urząd skarbowy.

Gorąco liczymy, że zechcą Państwo dołączyć do grona osób, które wspólnie z nami przekazały swój 1% podatku dochodowego. Dzięki temu możemy realizować cele i spełniać marzenia. Dziękujemy!

Przypominamy, że na rozliczenie podatku za rok 2020 mamy czas do końca kwietnia 2021 roku.

źródło: eks.skra.pl