Autor: Marta Pawlak

Przedstawiciele PGE GiEK Skry wzięli udział w VII kongresie Sport Biznes Polska

We wtorek 26 marca odbyło się najważniejsze spotkanie łączące sport i biznes – VII Kongres Sport Biznes Polska, w którym udział wzięli przedstawiciele świata sportu i biznesu. Również reprezentanci PGE GiEK Skry Bełchatów wybrali się do Warszawy, aby zdobywać nową wiedzę i kontakty, które na pewno zapulsują w przyszłości.

26 marca 2024 w warszawskim hotelu Doubletree by Hilton Hotel & Conference Centre odbyła się VII odsłona Kongresu Sport Biznes Polska, organizowanego przez Stowarzyszenie Sport Biznes Polska. Kongresy SBP gromadzą setki przedstawicieli środowiska sportu i biznesu, specjalistów reprezentujących firmy sponsorujące sport, organizacje sportowe, branżę rozrywkową czy przedstawicieli zarządców obiektów sportowych, w tym również największe kluby i organizacje siatkarskie.

W VII Kongresie Sport Biznes Polska udział wzięli także przedstawiciele PGE GiEK Skry Bełchatów, którzy przez cały dzień zdobywali nie tylko cenną wiedzę, ale także biznesowe kontakty, dzielili się spostrzeżeniami i brali udział w rozwijających debatach i wykładach. Debatę ekspercką „Wpływ transformacji mediów sportowych na kibiców, sponsorów oraz organizacje sportowe – szanse i zagrożenia” poprowadził Tomasz Koprowski wiceprezes ds. marketingu KPS Skra Bełchatów S.A. oraz członek zarządu Stowarzyszenia Sport Biznes Polska. Cieszymy się, że również PGE GiEK Skra mogła podzielić się z uczestnikami wydarzenia, zdobywaną przez lata wiedzą i doświadczeniem.

Jesteśmy pewni, że wiedza i kontakty, które zdobyliśmy w czasie kongresu pozwolą nam jeszcze lepiej działać w zakresie marketingu w sporcie i nieustannie zaskakiwać naszych kibiców!