Autor: PGE Skra

Przedsprzedaż karnetów na sezon 2019/2020 rozpoczęta!

W piątek i sobotę kibice PGE Skry mogą kupować karnety w specjalnej przedsprzedaży. Zapraszamy wszystkich chętnych do sklepu klubowego w hali Energia oraz na Wyspę PGE Skry w Galerii Olimpia.

Przypomnijmy, że pierwszeństwo w zakupie stałych wejściówek, które obowiązują na fazę zasadniczą i fazę play-off, mają posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu. To właśnie ich zapraszamy w piątek do oficjalnego sklepu w hali Energia (do godz. 14) oraz na Wyspę PGE Skry w Galerii Olimpia w godz. 15-18. W sobotę stałe wejściówki będą dostępne w drugim z tych punktów w godz. 11-16.

Klub informuje, że nie dajemy gwarancji zakupu karnetu na to samo miejsce, co w poprzednim sezonie. Otwarta, ogólnodostępna sprzedaż karnetów rozpocznie się natomiast 7 października (poniedziałek) o godz. 10 i skorzystać z niej będą mogli wszyscy kibice. Do dyspozycji będą mieli wszystkie miejsca, które pozostaną w hali Energia. Sprzedaż będzie prowadzona również w powyższych punktach stacjonarnych, czyli w hali Energia oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia, a także poprzez platformę www.bilety.skra.pl.

Sprzedaż jest prowadzona w dwóch etapach. Od 4 października za karnety (w zależności od miejsca) będzie trzeba zapłacić 300, 400 lub 500 złotych. Kolejny etap, który rozpocznie się 18 października, to dystrybucja stałych wejściówek w cenach 350, 450 i 550 złotych.

Warto dodać, że przy zakupie karnetu każdy otrzyma 10-procentową zniżkę na replikę na nowy sezon. Zapraszamy!