Autor: Biuro Prasowe

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bełchatowie Sponsorem Wspierającym PGE GiEK Skry Bełchatów

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bełchatowie, będące wiodącym dystrybutorem ciepła systemowego w Polsce, kontynuuje swoje wsparcie dla PGE GiEK Skry Bełchatów w sezonie 2023/2024 jako Sponsor Wspierający.

Bełchatowskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. to wiodący dystrybutor ciepła systemowego w Polsce, koncentrujący się na dostarczaniu efektywnego, bezpiecznego oraz przyjaznego dla środowiska ciepła przeznaczonego do celów grzewczych oraz przygotowywania ciepłej wody dla mieszkańców. Oferowane przez spółkę ciepło systemowe jest wygodne, bezobsługowe i dostępne przez cały rok, co czyni je naturalnym rozwiązaniem dla miasta. Nowoczesne urządzenia wykorzystywane przez Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. umożliwiają pełen zakres regulacji i pozwalają na elastyczne sterowanie poborem ciepła, zwiększając tym samym komfort użytkowania i równocześnie redukując zużycie energii.

W sezonie 2023/2024 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bełchatowie pozostało Sponsorem Wspierającym PGE GiEK Skry Bełchatów.

- Cieszy nas, że Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Bełchatowie zdecydowało się kontynuować współpracę z naszym klubem. Nasze dotychczasowe doświadczenia pokazały, że wspólnie możemy osiągnąć wielkie rzeczy. Jestem przekonany, że nasza dalsza współpraca przyniesie jeszcze więcej sukcesów i korzyści – powiedział Radosław Marzec p.o. Prezesa KPS Skra Bełchatów S.A.

Więcej o firmie znaleźć można na jej stronie internetowej