Autor: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Przedsezonowa prezentacja drużyny już w piątek!

Tylko trzy dni dzielą nas od prezentacji drużyny PGE Skry Bełchatów przed nowym sezonem PlusLigi! W najbliższy piątek 30 września o godz. 20:00 sztab i zawodnicy spotkają się z kibicami w Galerii Olimpia.

Do inauguracji sezonu 2022/2023 PlusLigi zostało już tylko kilka dni. Wcześniej - w piątek 30 września o godz. 20:00 - w Galerii Olimpia w Bełchatowie odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu. Będzie to wyjątkowa okazja, by na żywo spotkać się ze sztabem oraz zawodnikami i życzyć im powodzenia w nowym sezonie. Przy okazji prezentacji przez cały dzień na wyspie handlowej PGE Skry w Galerii Olimpia będzie można również kupić karnet na sezon 2022/2023 w wyjątkowej, niższej cenie.

Posiadacze karnetów mogą liczyć na specjalne korzyści, w tym dodatkowy rabat na zakupy w Sklepie Kibica oraz dedykowane konkursy. Trwa również sprzedaż biletów na pierwszy mecz domowy bełchatowian - w środę 5 października o godz. 21:00 z BBTS-em Bielsko-Biała. Zarówno karnety, jak i bilety nabywać można przez stronę https://bilety.skra.pl/, w Sklepie Kibica w hali Energia (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 14:00) oraz na wyspie handlowej w Galerii Olimpia (od poniedziałku do piątku w godz. 15:00 - 18:00).

Nowy sezon, nowe emocje, #NoweOtwarcie! Przyjdź na prezentację zespołu, kup karnet na sezon 2022/2023 i wspieraj drużynę PGE Skry w walce o najwyższe cele! #BezWasNieGramy!