Autor: PGE Skra

Prezes PGE Skry ponownie w Radzie Nadzorczej PLS S.A.

Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A., został ponownie wybrany do Rady Nadzorczej Polskiej Ligi Siatkówki S.A., która organizuje rozgrywki PlusLigi.

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Polskiej Ligi Siatkówki S.A. odbyło się w Warszawie. Podczas spotkania wybrano nową Radę Nadzorczą spółki, w skład której wszedł Konrad Piechocki, czyli prezes naszego klubu.

- Cieszę się, że nasza praca w PGE Skrze jest doceniana. Ponownie zdobyłem kredyt zaufania akcjonariuszy i jest to dla mnie wyróżnienie, ale jednocześnie mobilizacja, by solidnie pracować na rzecz ligi. Jestem usatysfakcjonowany, że dostałem poparcie wszystkich głosujących klubów PlusLigi i dziękuję za zaufanie. Liczę na wspólną efektywną pracę - powiedział Konrad Piechocki.

Dodajmy, że przewodniczącym Rady Nadzorczej został Andrzej Gołaszewski, a w jej skład weszli również Sebastian Świderski (prezes Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Tomasz Jankowski (prezes Indykpolu AZS Olsztyn), Wojciech Stępień (prezes Cerradu Enei Czarnych Radom), Jacek Grabowski (prezes #VolleyWrocław) i Marcin Chudzik (prezes Grot Budowlanych Łódź)

– Spokój i stabilizacja w pracy bardzo się liczą – mówi Paweł Zagumny, prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Cieszę, że będę mógł współpracować z nową radą i liczę, że będzie ta współpraca układała się tak dobrze, jak w poprzedniej kadencji. Oczekuję merytorycznej dyskusji dla dobra polskiej siatkówki. Moim priorytetem jest znalezienie strategicznego partnera dla Ligi Siatkówki Kobiet, lecz nie zapominamy także o rozwoju KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn czy PlusLigi. Chcemy tworzyć razem jeszcze lepsze widowiska dla widzów w halach, jak i przed telewizorami.