Autor: PGE Skra

Poniedziałkowy mecz PGE Skry również bez publiczności

W związku z wprowadzeniem tzw. czerwonej strefy na terenie powiatu bełchatowskiego i zwiększeniem obostrzeń minimalizujących rozprzestrzenianie się koronawirusa, poniedziałkowy mecz PGE Skry Bełchatów z Indykpolem AZS Olsztyn odbędzie się bez udziału publiczności.

W powiecie bełchatowskim od kilku dni wprowadzona została tzw. czerwona strefa, co wiąże się z rozprzestrzeniającym się wirusem SARS-CoV-19. Przypominamy, że w przestrzeni publicznej zakrywanie ust i nosa jest obowiązkowe, a wydarzenia sportowe muszą odbywać się bez udziału kibiców.

Dlatego klub wstrzymał się ze sprzedażą biletów. Liczymy na zrozumienie kibiców oraz z niecierpliwością czekamy na poprawę sytuacji związanej z koronawirusem, byśmy ponownie mogli gościć Was na trybunach.

Jednocześnie klub informuje, że w hali Energia przestrzegane są wszelkie zasady bezpieczeństwa. Szatnie oraz pomieszczenia w przestrzeni publicznej są regularnie dezynfekowane, a wszystko po to, by zespoły, sztaby szkoleniowe, media (ich liczba zostanie zredukowana do minimalnej) oraz osoby, które będą zaangażowane w organizację poniedziałkowego meczu, mogły czuć się bezpiecznie. W hali rozstawione będą stacje dezynfekujące oraz płyny, a każda osoba musi nosić maseczkę zakrywającą nos i twarz.

Czerwona strefa w powiecie bełchatowskim będzie obowiązywała do odwołania. Wszystkie mecze z udziałem PGE Skry kibice będą mogli jednak oglądać w Polsacie Sport. Śledźcie również nasze kanały społecznościowe, bowiem klubowe media zadbają o to, by wszystkie informacje dotarły do jak największej liczby fanów naszego klubu.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.