Autor: PGE Skra

Pomóż PGE Skrze stać się jeszcze lepszym klubem!

Za nami sezon 2019/2020, który niespodziewanie został przedwcześnie zakończony. Z każdego roku PGE Skra stara się wyciągać wnioski, by być jeszcze lepszym klubem, nie tylko pod względem sportowym, ale również organizacyjnym. A Wy, drodzy Kibice, możecie nam w tym pomóc.

Sport to obszar, który potrafi połączyć ludzi bez względu na branżę, status społeczny, pochodzenie czy jakiekolwiek inne aspekty. Na każdym meczu w hali Energia spotyka się grupa kibiców, która wspiera PGE Skrę i jest w stanie wiele poświęcić dla klubu. My z kolei staramy się odwdzięczyć jak najlepszym widowiskiem sportowym, ale i wydarzeniami okołosiatkarskimi. To sprawia, że po raz kolejny nasze mecze zostały uznane za najbardziej atrakcyjne w PlusLidze.

Chcemy się jednak rozwijać. Jesteśmy dla Was, dla kibiców, dlatego liczymy, że nam w tym pomożecie. Przygotowaliśmy specjalną ankietę, której wypełnienie zajmie Wam kilka minut, a nam pomoże wyciągnąć odpowiednie wnioski i stworzyć jeszcze lepsze widowiska, w których wszyscy razem uczestniczymy.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, którą znajdziecie TUTAJ. To nic nie kosztuje, a może pozwolić zrobić kolejny wielki krok - na tyle duży, że mecze w hali Energia, a także nasza działalność w social mediach czy innych kanałach będzie dla Was jeszcze bliższa. Dziękujemy i do zobaczenia w sezonie 2020/2021!