Autor: PGE Skra

Plac' 16 Od Chleba Do Wina w Klubie Biznesu Skry Bełchatów

Grono firm należących do Klubu Biznesu Skry Bełchatów wciąż się powiększa. Tym razem dołączyć do partnerów naszego klubu zdecydowała się prestiżowa restauracja Plac'16 Od Chleba Do Wina.

Plac’ 16 Od Chleba do Wina to nowatorska restauracja w Bełchatowie, gdzie serwowane są dania kuchni europejskiej. Lokal wyróżnia nowoczesność, świeże, zróżnicowane i trafiające w każde gusta menu, a do tego lokalni dostawcy, loftowy design, przyjazna atmosfera dla każdego oraz wydzielona strefa VIP, gdzie można organizować imprezy zamknięte. Warto dodać, że restauracja została wyróżniona przez prestiżowy przewodnik Gault&Millau.

Restauracja jest idealnym miejsce do spędzenia wolnego czasu z bliskimi, ale też spotkań biznesowych. Warto dodać, że to właśnie tam odbywać będą się specjalne eventy dla firm włączonych do Klubu Biznesu Skry Bełchatów, podczas których wspólnie będziemy wspierać drużynę PGE Skry w meczach wyjazdowych.

Co więcej, w restauracji Plac’ 16 Od Chleba do Wina często można spotkać siatkarzy PGE Skry.

- Nie da się ukryć, że od początku jesteśmy związani z PGE Skrą i podwójnie cieszy to, że właśnie z bełchatowskim klubem udało się nawiązać współpracę w ramach Klubu Biznesu. To dla nas nowe wyzwanie, ale czy może być coś lepszego niż połączenie dobrego jedzenia w towarzystwie najbardziej utytułowanego klubu siatkarskiego XXI wieku? Naszymi gośćmi są także kibice PGE Skry i mamy nadzieję, że ta współpraca będzie przebiegała z korzyścią zarówno dla klubu, jak i dla naszych gości - mówi Grażyna Bykowska, menedżerka restauracji Plac'16 Od Chleba Do Wina.

Więcej informacji oraz menu restauracji Plac’ 16 Od Chleba do Wina (ul. Lecha i Marii Kaczyńskich 15/1) można znaleźć na stronie www.plac16odchlebadowina.pl.