Autor: Biuro Prasowe

Pierwszy taki e-sklep w Polsce! Kibiców PGE GiEK Skry Bełchatów zapraszamy do nowego sklepu internetowego!

Kibice PGE GiEK Skry Bełchatów mają powody do radości! Od dziś fani dziewięciokrotnych mistrzów Polski mogą cieszyć się nowym, ulepszonym sklepem internetowym, w którym znajdą klubowe gadżety swoich ulubieńców. To rezultat kolejnego etapu współpracy z firmą Stellis, wieloletnim partnerem technologicznym klubu.

Nowy e-sklep PGE GiEK Skry, będący częścią platformy Stellis One, stanowi ważny krok w cyfrowej transformacji klubu. To już trzeci element, po stronie internetowej i systemie biletowym Stellis One, z jakiego skorzysta klub Skra jako pierwsza w Polsce wdroży to rozwiązanie. Wszystkie trzy moduły są ze sobą zintegrowane. Dla klubu oznacza to możliwość wprowadzania dodatkowych promocji, np. zniżki na gadżety dla karnetowiczów. Dla kibiców z kolei oznacza to jedno konto do logowania się w e-sklepie i na stronie biletowej oraz znaczne ułatwienie procesu zakupowego

Stellis zatroszczył się o każdy szczegół, aby zapewnić kibicom bełchatowskiej drużyny bezproblemowe i satysfakcjonujące zakupy. E-sklep został zoptymalizowany dla różnych urządzeń, umożliwiając swobodne korzystanie zarówno z komputerów, jak i urządzeń mobilnych. Prosty w obsłudze interfejs, przejrzyste menu oraz łatwa ścieżka zakupowa sprawiają, że klienci mogą szybko znaleźć i nabyć produkty, których szukają. Dodatkowo, elastyczne opcje płatności, takie jak transakcje online czy płatności kartą, zapewniają wygodę i bezpieczeństwo.

Nowością jest możliwość wystawienia klubowej aukcji. Jest to moduł przygotowany na wyjątkowe okazje: licytacje charytatywne, np. gadżetów z autografami czy wyjątkowych, niedostępnych w sprzedaży pamiątek. Co za tym idzie, PGE GiEK Skra Bełchatów będzie mieć możliwość sprzedaży unikatowych produktów na wzór zachodnich klubów.

E-sklep oparty na One Shop ma też wiele przydatnych narzędzi dla pracowników klubu. Umożliwia integrację dowolnego systemu księgowo-magazynowego oraz zarządzanie integracjami kurierskimi. Co ważne, dzięki temu sprzedaż produktów możliwa będzie również poprzez platformy: Allegro, Empik i wiele innych.

- Bardzo się cieszę, że PGE GiEK Skra zaufała nam kilka lat temu i jako pierwszy polski klub decyduje się na kolejne wdrożenia. To dla nas ważne, że One Shop debiutuje właśnie w bełchatowskim klubie. Współpraca ze Skrą to dowód na silne partnerstwo między klubem a Stellis. Jestem przekonany, że kibice pozytywnie odbiorą tę zmianę, która daje im wiele nowych możliwości. - mówi Łukasz Gąsiorowski, CEO Stellis.

- Współpraca z firmą Stellis od kilku lat układa się bardzo dobrze, a nowy e-sklep jest tylko potwierdzeniem, że razem zmierzamy w dobrym kierunku i mamy do siebie wzajemne zaufanie. Wierzę, że nasi fani docenią nasze wspólne starania o jeszcze łatwiejsze zakupy i będą chętnie kupować gadżety PGE GiEK Skry. Transformacja cyfrowa jest dla nas niezwykle ważna, ze względu na kibiców, ale też partnerów biznesowych. Chcemy być nowoczesną organizacją sportową i ten krok zbliża nas do tego celu - podkreśla  Tomasz Koprowski, wiceprezes zarządu ds. marketingu  KPS Skra Bełchatów S.A.

Zakupy w nowym e-sklepie PGE GiEK Skry można zrobić pod adresem: sklep.skra.pl.