Autor: PGE Skra

PGE Skra zagra z mistrzem Polski

PGE Skra na razie przygotowuje się do nowego sezonu PlusLigi na własnych obiektach, ale wkrótce rozpocznie również mecze kontrolne. 20 września bełchatowianie zmierzą się z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.

Spotkanie odbędzie się w hali Zespołu Szkół Katolickich w Sieradzu o godz. 18. W meczu wezmą udział zawodnicy, którzy aktualnie przebywają w Bełchatowie i przygotowują się do nowego sezonu. Przypomnijmy, że trzech siatkarzy, czyli Karol Kłos, Jakub Kochanowski i Artur Szalpuk będą w tym czasie walczyć o medale mistrzostw Europy jako reprezentanci Polski. Zabraknie też Milada Ebadipoura, który również pełni obowiązki kadrowe.

Nie oznacza to jednak, że w Sieradzu zabraknie emocji. Choć Grupa Azoty ZAKSA również przyjedzie w okrojonym składzie, to mecze pomiędzy tymi drużynami zawsze gwarantują wysoki poziom. Będzie to też okazja do zaprezentowania kibicom nowych siatkarzy, czyli Norberta Hubera oraz Dusana Petkovicia.

Bilety w cenie 25 złotych będzie można kupić od przyszłego tygodnia w siedzibie Rajsportu w Sieradzu przy ul. Warszawskiej. Trzeba się spieszyć, ponieważ liczba jest mocno ograniczona.