Autor: PGE Skra

PGE Skra z Liedmann Agro na Centralnych Targach Rolniczych 2020

Nie tylko najnowsze produkty firmy Liedmann Agro, ale również mistrzowie świata oraz świetna siatkarska zabawa - tak można podsumować Centralne Targi Rolnicze, na których nie zabrakło stoiska naszego sponsora z... siatkarzami PGE Skry.

Centralne Targi Rolnicze to największe targi nowoczesnych technologii dla rolnictwa. W tym roku tradycyjnie już odbyły się w hali Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Na tak wielkie wydarzenie przyjechało blisko dwustu wystawców, a nie mogło zabraknąć również firmy Liedmann Agro, czyli największego polskiego producenta w segmencie granulowanych nawozów wapniowych.

Co ciekawe, stoisko naszego sponsora okazało się wyjątkowe, bo oprócz informacji i produktów Liedmann Agro, w Nadarzynie można było spotkać… siatkarzy PGE Skry! Na Centralne Targi Rolnicze wybrali się nasi mistrzowie świata: Karol Kłos, Grzegorz Łomacz i Artur Szalpuk, którzy nie tylko pozowali do zdjęć w specjalnej ramce i rozdawali autografy, ale również… odbijali piłkę z uczestnikami targów i dali się namówić na mały mecz. Co ciekawe, spotkaniu towarzyszyła profesjonalna oprawa spikera i DJ-a, czyli jak podczas normalnego ligowego boju

Sam fakt spotkania mistrzów świata podczas Centralnych Targów Rolniczych był dla odwiedzających ogromną niespodzianką i zaskoczeniem, ale to nie jedyna atrakcja związana ze sportem. Na stoisku Liedmann Agro była specjalna strefa siatkarza, w której można było sprawdzić swoją celność zagrywki czy prędkość uderzenia - niczym na prawdziwym meczu! Najlepsi zostali nagrodzeni upominkami od firmy Liedmann Agro.

Podczas drugiego dnia targów na stoisku można było również spotkać młodych siatkarzy drugiej drużyny PGE Skry, którzy być może w przyszłości będą stanowić o sile pierwszego zespołu. Oni również zadbali o to, by strefa Liedmann Agro była wyjątkowa!