Autor: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

PGE Skra wystąpi w sierpniu w PreZero GrandPrix PLS

W dniach 11-14 sierpnia w Krakowie już po raz trzeci odbędzie się turniej PreZero Grand Prix PLS w czteroosobowej odmianie siatkówki plażowej. PGE Skra w pierwszym meczu - 11 sierpnia o 11:30 - zagra ze Ślepskiem Malow Suwałki.

Pomysł rozgrywek ligi letniej na piasku zrodził się po tym, jak z powodu pandemii koronawirusa zdecydowano o przedwczesnym zakończeniu sezonów ligowych 2019/2020. Wtedy znaleziono sposób na połączenie przygotowań do startu ligi z turniejem na piasku.

Tegoroczny turniej PreZero GrandPrix PLS odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia w Krakowie na boiskach w kompleksie sportowym KS Wanda przy ul. Bulwarowej 39. Początek zaplanowano na czwartek 11 sierpnia, medalistów poznamy w niedzielę 14 sierpnia.  Wstęp na turniej i do strefy kibica w kompleksie będzie bezpłatny.

PGE Skra w swoim pierwszym turniejowym meczu - 11 sierpnia o 11:30 - zagra ze Ślepskiem Malow Suwałki. W drugiej rundzie na zwycięzcę z tej pary czekać będzie lepsza drużyna z pary GKS Katowice - Cerrad Enea Czarni Radom.

Pełen terminarz turnieju znaleźć można na stronie https://www.plusliga.pl/summerCup/.