Autor: PGE Skra

PGE Skra uruchamia pierwszy siatkarski sklep mobilny w Polsce!

PGE Skra po raz kolejny wychodzi naprzeciw wymaganiom swoich kibiców. Podczas meczów wyjazdowych fani będą mogli kupować gadżety bełchatowskiego klubu ze specjalnego mobilnego sklepu, co jest pierwszą taką inicjatywą w Polsce.

Nie jest tajemnicą, że PGE Skra jest klubem, który przyciąga kibiców do hal nie tylko w Bełchatowie, ale również w całej Polsce. Mecze wyjazdowe, na które przyjeżdżają bełchatowianie, cieszą się ogromną popularnością. Nie ma jednak w tym nic dziwnego - kibice chcą zobaczyć w akcji m.in. Mariusza Wlazłego, Karola Kłosa, Jakuba Kochanowskiego, Artura Szalpuka czy innych graczy PGE Skry.

Bełchatowskich działaczy i siatkarzy cieszy również fakt, że kibice chętnie identyfikują się z klubem i w całej Polsce można spotkać ich dumnie prezentujących żółto-czarne barwy. Od najbliższego sezonu fani będą mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do gadżetów PGE Skry, a wszystko dzięki sklepowi mobilnemu, który będzie podążał za siatkarzami.

- To kolejny innowacyjny projekt, który PGE Skra wprowadza jako pierwszy klub siatkarski w Polsce. Chcemy doceniać kibiców nie tylko w Bełchatowie, gdzie mamy dwa stacjonarne punkty sprzedaży gadżetów, ale również w innych miastach Polski. Liczę na to, że nasz mobilny sklep spotka się z zainteresowaniem kibiców, a żółto-czarne gadżety zakupione przed wyjazdowymi meczami pomogą stworzyć tak gorącą atmosferę, że siatkarze PGE Skry poczują się jak u siebie - mówi Konrad Piechocki, prezes klubu.

Stworzenie mobilnego sklepu PGE Skry nie byłoby możliwe, gdyby nie firmy Transport-Frysiak oraz Hako, które nie tylko mocno zaangażowały się w projekt, ale... przedłużyły też współpracę z klubem.

- Nasza współpraca rozpoczęła się w ubiegłym sezonie. Nie ukrywam, że to dla nas wielki zaszczyt, bo dla firmy to mocny zabieg wizerunkowy, a ja sam od lat jestem kibicem PGE Skry i cieszę się, że mogę ją wspierać. Jestem obecny w hali Energia na każdym meczu i mocno przeżywam każde spotkanie. Jesteśmy zadowoleni ze wspólnych działań i wierzymy, że kolejny sezon przyniesie nam wszystkim wiele ciekawych projektów - mówi Krzysztof Błaszczyk, właściciel firmy Hako.

Wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy z mobilnego sklepu PGE Skry kibice będą mogli skorzystać już w najbliższy weekend podczas turnieju Gigantów Siatkówki w Kępnie. Z kolei na jego plusligową inaugurację trzeba będzie poczekać do 27 października, kiedy to bełchatowianie zagrają na wyjeździe z Treflem Gdańsk.