Autor: Maciej Nowocień

PGE Skra razem dla Ukrainy! Zbiórka na meczu z Treflem Gdańsk!

Po raz kolejny chcemy pokazać, że los Ukrainy podczas wojny z Rosją nie jest nam obcy. Serdecznie apelujemy, abyście na niedzielny mecz z Treflem Gdańsk zabrali najpotrzebniejsze Ukraińcom rzeczy, które mogą uratować im życie.

PGE Skra wielokrotnie okazywała swoją solidarność z Ukrainą. Podczas meczu z Tours VB w hali Energia przygotowaliśmy specjalne zawieszki z flagą naszych sąsiadów, które ubrali oficjele spotkania. Z kolei podczas rewanżowego meczu we Francji nasi siatkarze wyszli na rozgrzewkę w niebiesko-żółtych strojach, a libero pozostali w nich na samym spotkaniu.

Natomiast podczas niedzielnego meczu z Treflem Gdańsk PGE Skra przeprowadzi zbiórkę różnych materiałów i żywności, które zostaną przekazane na Ukrainę. Zdajemy sobie sprawę, że pomoc jest ogromna, dlatego wybraliśmy kilka najpotrzebniejszych artykułów, które teraz są dla naszych wschodnich sąsiadów najważniejsze.

Dlatego w niedzielę będziemy zbierać:


 

Bardzo prosimy, by ograniczyć się jedynie do wymienionych produktów, bo teraz Ukraińcy potrzebują właśnie ich. Wierzymy w żółto-czarną rodzinę! Oczywiście do wsparcia zapraszamy także osoby, które nie będą mogły przyjść na niedzielny mecz - informacje o możliwości pomocy znajdziecie m.in. TUTAJ.

Ще не вмерла Україна!