Autor: PGE Skra

PGE Skra partnerem Arcobaleno Kasztelana Rozprza

O tym, że PGE Skra jest najsilniejszym ośrodkiem siatkarskim w województwie łódzkim, nie trzeba nikogo przekonywać. Bełchatowski klub szuka jednak klubów partnerskich, z którymi wspólnie może realizować swoje cele sportowe.

Kolejnym takim klubem stał się Arceobaleno Kasztelan Rozprza, czyli zespół grający w II lidze. Celem współpracy jest rozwój siatkówki w Łódzkiem oraz wspólne działania na rzecz rozwoju klubów partnerskich.

Umowa uroczyście została podpisana w hali w Rozprzy, przed meczem Arcobaleno Kasztelana z Bzurą Ozorków. Prezesi Konrad Piechocki i Grzegorz Stawinoga przynieśli klubowi z Rozprzy szczęście, bowiem spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3:1, czego serdecznie gratulujemy.

Już wkrótce w barwach drużyny Arcobaleno Kasztelana będą mogli występować młodzi siatkarze PGE Skry, którzy będą zbierali niezbędne doświadczenie w seniorskiej siatkówce. W Rozprzy powstanie również Akademia Siatkówki PGE Skry, która będzie kreowała nowe siatkarskie talenty, być może na miarę Mariusza Wlazłego.