Autor: PGE Skra

PGE Skra otwiera konto na TikToku!

To kolejny kanał społecznościowy, na którym będzie można śledzić PGE Skrę. Tym razem bełchatowski klub otwiera konto na TikToku!

TikTok jest już doskonale znany wśród internautów. Na czym polega? Chodzi o publikowanie krótkich filmów (maksymalnie 15 sekund) z odpowiednim załącznikiem muzycznym - tak, by zbliżyć go do teledysków muzycznych.

Aplikacja jest dostępna w ponad 75 wersjach językowych, a korzystać z niej można w 150 krajach na świecie. W czerwcu 2018 korzystało z niej ponad 500 milionów użytkowników.

“TikTok to globalna społeczność wideo. Ułatwiamy oglądanie niesamowitych krótkich filmików. Możesz też tworzyć własne filmy, nagrywając te zabawne i niezapomniane chwile, aby podzielić się nimi ze światem. Urozmaicaj swoje filmy dzięki naszym filtrom efektów specjalnych, zabawnym naklejkom i wielu innym funkcjom. Życie biegnie szybko, więc niech każda sekunda się liczy” - czytamy w oficjalnym opisie aplikacji.

- PGE Skra chce podążać za wszelkimi trendami, również w internecie, dlatego rozszerzamy naszą działalność także o aplikację TikTok. Mam nadzieję, że dzięki temu pozyskamy kolejnych odbiorców i w taki sposób utrzymamy zainteresowanie naszym klubem - mówi Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.

Aby korzystać z aplikacji, należy pobrać ją w urządzeniach mobilnych poprzez App Store, Google Play bądź Amazon AppStore.