Autor: PGE Skra

PGE Skra kontynuuje podróż z Lexanem

PGE Skra przedłużyła umowę biznesową z Biurem Podróży Lexan. Dzięki temu wyjazdy naszych zawodników na spotkania poza Bełchatowem są znacznie łatwiejsze.

Lexan to najstarsze biuro podróży w Bełchatowie, które posiada ogromne doświadczenie w branży turystycznej. Od 1991 jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, a przez blisko 30 lat istnienia na polskim rynku partner PGE Skry obsłużył blisko 100 tys. osób. Co ważne, wiele z nich zostało stałymi klientami.

Biuro specjalizuje się w organizacji wyjazdów grupowych: autokarowych i lotniczych. Zazwyczaj są to wyjazdy na zamówienie m.in dla szkół, zakładów pracy, a także pielgrzymki dla parafii. Lexan prowadzi także sprzedaż agencyjną, dzięki czemu w swojej ofercie posiada produkty największych touroperatorów.

Siatkarze PGE Skry na mecze wyjazdowe podróżują ze specjalnymi dedykowanymi dla klubu walizkami, na których widnieje logo najbardziej doświadczonego biura podróży w Bełchatowie. Podobne można kupić w sklepie PGE Skry w hali Energia oraz poprzez www.sklep.skra.pl.

- PGE Skra to klub z ogromną tradycją. Biuro Podróży Lexan ze swoim doświadczeniem jest jednym z najpopularniejszych w Bełchatowie, dlatego cieszę się, że możemy współpracować przez kolejny rok. Jako klub z dumą rozsławiamy tak popularną wśród mieszkańców naszego miasta firmę podczas meczów PlusLigi w całej Polsce lub Europie w przypadku wyjazdów na spotkania w europejskich pucharach - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

- Jest nam bardzo miło i jesteśmy dumni, że po raz kolejny zostaliśmy partnerem tak wielkiego klubu, jakim jest Skra Bełchatów. Jako najstarsze bełchatowskie biuro podróży, bo na rynku jesteśmy już od 28 lat, długo już wspieramy lokalne inicjatywy: małe, większe, a szczególnie te, które dostarczają mnóstwo emocji. Takim zespołem była i jest PGE Skra. Przed nami kolejny rok współpracy. Jesteśmy przekonani, że to czas, w którym PGE Skra i Biuro Podróży LEXAN Bełchatów wykreują nowy model partnerstwa w różnych obszarach, oczywiście dobrych dla obu stron. Już dziś życzymy naszej kochanej PGE Skrze wielu sukcesów oraz ponownego złotego medalu PlusLigi, który podbił serca nie tylko nam, ale również kibicom w całym kraju i za granicą. Liczę, że mając tak świetnych zawodników oraz sztab szkoleniowy i doskonale zarządzającego prezesa, marzenia o złocie powinny się spełnić - mówi Anna Łastowska, właścicielka Biura Podróży Lexan.

Ofertę Biura Podróży Lexan, w tym najlepsze oferty last minute, bilety lotnicze, autokarowe i ubezpieczenia turystyczne, można znaleźć na stronie www.lexan.pl.