Autor: Biuro Prasowe

PGE Skra Bełchatów znów gra razem z WOŚP!

Już w najbliższą niedzielę 29 stycznia odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku w akcję włącza się PGE Skra Bełchatów, wystawiając na licytację piłkę z autografami zawodników, trening ze sztabem szkoleniowym oraz kolację z siatkarzami.

Tegoroczny 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod hasłem "Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych". Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń - umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

31. finał WOŚP odbędzie się w najbliższą niedzielę 29 stycznia. Od wielu lat finałom towarzyszą także aukcje internetowe - jak co roku włącza się w nie PGE Skra Bełchatów. W tym roku wylicytować będzie można piłkę z autografami zawodników, trening ze sztabem szkoleniowym oraz kolację z siatkarzami. Licytacje potrwają do soboty 4 lutego.

Piłka z autografami zawodników PGE Skry Bełchatów - LICYTUJ TUTAJ
Trening ze sztabem PGE Skry Bełchatów - LICYTUJ TUTAJ
Kolacja z zawodnikami PGE Skry Bełchatów - LICYTUJ TUTAJ