Autor: PGE Skra

PGE Skra Bełchatów przedłużyła umowę z EIB

Broker ubezpieczeniowy EIB to kolejna firma, z którą PGE Skra przedłużyła umowę sponsorską. Dla bełchatowskiego klubu najbliższy sezon będzie kolejnym rokiem współpracy z tym wieloletnim partnerem.

EIB to ekspert w budowaniu i aranżowaniu specjalistycznych programów ubezpieczeniowych dla klientów instytucjonalnych. Marka spółki jest kojarzona z najwyższą jakością i bezpieczeństwem świadczonych usług, dbałością o ich wysokie standardy i dobre relacje z parterami biznesowymi.

- Nasza wieloletnia współpraca z EIB SA przebiega wzorowo. Tak uznany klub jak Skra zawsze stawia na profesjonalizm, dlatego EIB doskonale wpisało się w nasz model działania. Cieszymy się, że możemy liczyć na takich partnerów i wierzymy, że razem wywalczymy dziesiąte mistrzostwo Polski - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

- Wspaniale jest wspierać taki zespół jak PGE Skra Bełchatów. Jesteśmy razem niemal od początku istnienia EIB. Przez wszystkie te lata PGE Skra była dla nas źródłem dumy i inspiracji, jak konsekwentnie budować zespół, rozwijać się i sięgać coraz wyżej - dodaje Rafał Kaszubowski, prezes zarządu EIB SA.

Warto dodać, że EIB od 25 lat jest doradcą największych przedsiębiorstw, podmiotów leczniczych, samorządów i innych instytucji. Firma chroni majątek warty ponad 500 mld zł oraz zdrowie i życie ponad 100 tys. osób.

Więcej informacji na temat usług EIB można znaleźć na stronie www.eib.com.pl.