Autor: Marta Pawlak

PGE GiEK Skra zagra z Exact Systems Hemarpol Częstochowa. Zapowiedź meczu 7. kolejki PlusLigi

W sobotę 18 listopada o godz. 20:30 PGE GiEK Skra Bełchatów rozegra mecz 7. kolejki PlusLigi. Rywalem bełchatowian będzie Exact Systems Hemarpol Częstochowa.

W najbliższą sobotę 18 listopada o godzine 20:30 PGE GiEK Skra Bełchatów rozegra kolejny w tym sezonie mecz wyjazdowy. Rywalem żółto-czarnej ekipy będzie Exact Systems Hemarpol Częstochowa. To pierwszy sezon drużyny z Częstochowy w najwyższej klasie rozgrywkowej. 

Exact Systems Hemarpol Częstochowa rozegrał w tym sezonie 6 spotkań, wygrywając przy tym jedno spotkanie, z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle (3:1). 

W drużynie z Częstochowy zobaczyć będziemy mogli byłego zawodnika PGE GiEK Skry Bełchatów - środkowego Bartłomieja Janusa, który ubiegły sezon spędził właśnie w barwach bełchatowskiej Skry. 

Dotychczas jedynym starciem między PGE GiEK Skrą Bełchatów a Exact Systems Hemarpol Częstochowa był V Memoriał Janusza Sikorskiego, który wygrali bełchatowianie, pokonując w finale drużynę Exact Systems Hemarpol Częstochowa 3:2. 

Mamy nadzieję, że również tym razem to bełchatowianin fetować będą zwycięstwo na d drużyną z Częstochowy i wrócą do Bełchatowa z kompletem punktów! 

Fot. Marek Osuchowski