Autor: Marta Pawlak

PGE GiEK Skra Bełchatów zagra z BOGDANKĄ Luk Lublin. Zapowiedź meczu 19. kolejki PlusLigi

W sobotę, 27 stycznia o 14:45 PGE GiEK Skra Bełchatów zmierzy się w meczu wyjazdowym z BOGADANKĄ Luk Lublin. Spotkanie rozegrane zostanie w ramach 19. kolejki PlusLigi.

BOGDANKA Luk Lublin plasuje się aktualnie na 6. miejscu w tabeli PlusLigi, mając na swoim koncie 31 punktów, na które składa się 11 wygranych i 7 przegranych spotkań. W ostatnich pięciu meczach drużyna z Lublina zgromadziła na swoim koncie 8 punktów, wygrywając 3:0 z GKS-em Katowice oraz Eneą Czarnymi Radom oraz 3:2 z KGHM Cuprum Lubin, w pozostałych dwóch meczach lublinianie musieli uznać wyższość rywali (2:3 z Asseco Resovią Rzeszów i 1:3 z Barkomem Każany Lwów).

PGE GiEK Skra Bełchatów zmierzyła się Z BOGDANKĄ Luk Lublin w ramach rozgrywek 4. kolejki PlusLigi, przegrywając przed własną publicznością 1:3. Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrany został Jakub Nowosielski.

Sobotni mecz będzie niewątpliwą rywalizacją atakujących. Naprzeciw siebie staną reprezentujący barwy PGE GiEK Skry Bełchatów Dawid Konarski oraz Damian Schulz, który w przeszłości również reprezentował bełchatowską drużynę.

Początek sobotniego meczu o 14:45 w Polsat Sport.