Autor: Biuro Prasowe

PGE GiEK Skra i EIB SA razem od 28 lat

Broker ubezpieczeniowy EIB SA przedłużył umowę sponsorską z PGE GiEK Skrą i w sezonie 2023/2024 wspiera bełchatowski Klub.

EIB SA to ekspert w sztuce tworzenia specjalistycznych programów ochrony interesów ubezpieczeniowych instytucji. Od ponad 29 lat firma ta jest doradcą największych przedsiębiorstw z sektorów przemysłu, handlu i usług, a także podmiotów leczniczych i jednostek samorządowych. Jej reputacja jako synonimu wiedzy i najwyższej jakości świadczeń usługowych rośnie z każdym rokiem.

Broker ubezpieczeniowy EIB SA już od 28 lat wspiera bełchatowską Skrę, będąc przy tym nie tylko świadkiem, ale także częścią osiąganych przez Klub sukcesów oraz wspierając drużynę w trudnych momentach. Miło nam poinformować, że firma EIB SA przedłużyła umowę z PGE GiEK Skrą i w sezonie 2023/2024 pozostała Sponsorem bełchatowskiej drużyny.

- Długofalowa współpraca z partnerem, jakim jest EIB SA, pokazuje, że zarówno w sporcie, jak i w biznesie możliwe jest wieloletnie partnerstwo pozwalające na realizację celów w dłuższej perspektywie. Cieszę się, że przed nami kolejny rok współpracy z naszym Sponsorem – powiedział Tomasz Koprowski Wiceprezes KPS Skra Bełchatów S.A.

- Współpraca z PGE GiEK Skrą to dla nas tradycja i źródło satysfakcji. Niemal od początku działalności jesteśmy częścią Waszych sukcesów i nie brakuje nas też w trudniejszych momentach. Kolejny wspólny rok to potwierdzenie łączących nas więzi, szacunku i zaufania – podkreśla Rafał Kaszubowski Prezes Zarządu EIB SA.

Więcej o firmie EIB przeczytacie na jej stronie