Autor: Marta Pawlak

PGE GiEK Skra Bełchatów zagra z Treflem Gdańsk. Zapowiedź meczu 6. Kolejki PlusLiga

We wtorek 14 listopada o godz. 20:30 PGE GiEK Skra Bełchatów rozegra trzecie domowe spotkania w sezonie 2023/2024. W meczu 6. kolejki PlusLigi zmierzy się z zajmującym aktualnie 3. miejsce w tabeli Treflem Gdańsk.

Trefl Gdańsk zmagania w sezonie 2023/2024 rozpoczął od czterech zwycięstw (z GKS-em Katowice, Eneą Czarnymi Radom, Barkomem Każany Lwów oraz KGHE-em Cuprum Lubin).

Znakomite występy drużyny z Pomorza sprawiły, że po 4. kolejki uplasowali się oni na miejscu lidera PlusLigi, gdzie jednak nie zagościli na długo. W 5. Kolejce ulegli w tie-braku drużynie Bogdanki LUK Lublin, spadając tym samym na 3. miejsce w tabeli.

Zupełnie inaczej start sezonu wglądał w wykonaniu drużyny z Bełchatowa. W pierwszym mecz PGE GiEK Skra Bełchatów uległa 1:3 Zaksie Kędzierzyn-Koźle, a następne dwa spotkania (z KGHM-em Cuprum Lubin oraz PSG Stalą Nysa) wygrała po tie-breaku. W meczu 4. kolejki PlusLigi bełchatowianie ulegli we własnej hali 1:3 Bogdance LUK Lublin.

W ramach 6. kolejki PlusLigi we wtorek 14 listopada o godz. 20:30 bełchatowianie podejmą w hali Energia drużynę Trefla Gdańsk.

Bilety na mecz dostępne są na bilety.skra.pl oraz w kasie biletowej czynnej od 18:30

Do zobaczenia w hali Energia! #SkraDlaWasGra