Autor: Biuro Prasowe

PGE GiEK Skra Bełchatów wraz z Miastem Bełchatów kończy rok 2023

W trakcie trwania rozgrywek PlusLigi w sezonie 2023/2024 Miasto Bełchatów dołączyło do grona Partnerów Biznesowych PGE GiEK Skry Bełchatów. Cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się podjąć współpracy z Miastem Bełchatów i możemy wspólnie działać na rzecz promocji regionu.

W połowie października PGE GiEK Skra Bełchatów rozpoczęła swój 24 sezon w rozgrywkach PlusLigi. W tracie trwania rozgrywek, do grona Partnerów Biznesowych bełchatowskiej drużyny dołączyło Miasto Bełchatów. Bełchatów wiązany jest z działalnością w świecie sportu nie tylko poprzez wspieranie PGE GiEK Skry Bełchatów, ale także drużyny piłkarskiej GKS-u Bełchatów czy szkolnych klubów sportowych. Zawarta między podmiotami umowa dotyczy wzajemnej promocji między PGE GiEK Skra Bełchatów a Miastem Bełchatów. Dziś wraz z naszym Partnerem Biznesowym wspólnie kończymy kolejny rok siatkarskich emocji w wykonaniu PGE GiEK Skry Bełchatów.

- Współpraca, którą zawarliśmy z Miastem Bełchatów, to rodzaj relacji, z której obie strony czerpią korzyści. My jako Klub, możemy dotrzeć do jeszcze większej liczby mieszkańców naszego miasta, zapisując się tym samym w ich świadomości, natomiast nasz udział w rozgrywkach PlusLigi pozwala promować Miasto Bełchatów na terenie całej Polski – powiedział Radosław Marzec p.o. Prezesa KPS Skra Bełchatów S.A. – Cieszę się, że po raz kolejny udało nam się podjąć współpracy z Miastem Bełchatów i wspólnie kończymy rok 2023 – dodał.