Autor: Biuro Prasowe

PGE GiEK Skra Bełchatów Partnerem Bełchatowskiej Ligi Siatkówki

Bełchatowska Liga Siatkówki to inicjatywa mająca na celu promocję siatkówki oraz zdrowego stylu życia wśród lokalnej społeczności. PGE GiEK Skra Bełchatów została Partnerem tych rozgrywek.

Bełchatowska Liga Siatkówki to wspólna inicjatywa Miasta Bełchatów oraz Miejskiego Centrum Sportu we współpracy z Fabryką Zdrowia, mająca na celu promocję zdrowego stylu życia, integrację społeczną oraz upowszechnienie zasad fair play wśród uczestników rozgrywek. Liga skierowana jest do pasjonatów oraz amatorów z Bełchatowa i okolic, którzy chcą aktywnie spędzić czas. W rozgrywkach biorą udział zespoły reprezentujące przedsiębiorstwa, stowarzyszenia oraz grupy koleżeńskie.

Pierwsze mecze drugiego sezonu rozgrywek Bełchatowskiej Ligi Siatkówki mogliśmy oglądać w ostatnich dniach stycznia, a już w najbliższą sobotę drużyny w hali Energia rozegrają mecze w ramach 4. kolejki.

PGE GiEK Skra Bełchatów dołączyła do Partnerów Bełchatowskiej Ligi Siatkówki, wspierając tym samym organizację rozgrywek poprzez zapewnienie nagród dla najlepszych zawodników oraz zaproszeń na mecze rozgrywane przez bełchatowską drużynę.

 Cieszymy się, że możemy wspierać tak ciekawą inicjatywę, jaką jest Bełchatowska Liga Siatkówki. Doceniamy zaangażowanie w promowanie naszej dyscypliny wśród lokalnej społeczności i z dumą obserwujemy, jak rozwija się ten projekt – powiedział Prezes Zarządu KPS Skra Bełchatów S.A. Wiesław Deryło.