Autor: Marta Pawlak

PGE GiEK Skra Bełchatów – Exact Systems Hemarpol Częstochowa po raz pierwszy w hali Energia! Zapowiedź meczu 22. Kolejki PlusLigi

W meczu 22. Kolejki PlusLigi PGE GiEK Skra Bełchatów podejmie we własnej hali Exact Systems Hemarpol Częstochowa. Początek spotkania w niedzielę, 18 lutego o 20:30 w hali Energia.

W niedzielę, 18 lutego o godz. 20:30 PGE GiEK Skra Bełchatów podejmie we własnej Exact Systems Hemarpol Częstochowa, w ramach meczu 22. Kolejki PlusLigi. Częstochowianie to beniaminek PlusLigi, który w trwającym sezonie toczy walkę o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Rywal bełchatowian plasuje się aktualnie na 14. Miejscu w tabeli rozgrywek, mając na swoim koncie 5 wygranych spotkań - z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle (3:1), PGE GiEK Skrą Bełchatów (3:1), KGHM Cuprum Lubin (3:1), BOGDANKĄ LUK Lublin (3:1) oraz Treflem Gdańsk (3:1). W pozostałych 15 spotkaniach drużyna z Częstochowy musiała uznać wyższość rywali.

PGE GiEK Skra Bełchatów oraz Exact Hemarpol Systems Częstochowa po raz pierwszy na plusligowych boiskach spotkały się 18 listopada 2023 w ramach rozgrywek 7. kolejki PlusLigi. W tym starciu lepszy okazał się beniaminek, który pokonał bełchatowian 3:1, a najlepszym zawodnikiem meczu wybrany został rozgrywający gospodarzy Byron Ketyrakis.

Bilety na niedzielny mecz dostępne są na bilety.skra.pl