Autor: Biuro Prasowe

Ostatni mecz sezonu – przyjdź i spotkaj się z siatkarzami PGE Skry!

Już we wtorek 18 kwietnia o godz. 17:30 w hali Energia odbędzie się ostatni w sezonie 2022/2023 mecz PGE Skry Bełchatów. Będzie to świetnia okazja, by spotkać się z siatkarzami, zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia i skorzystać z dodatkowych atrakcji przygotowanych przez klub.

Po blisko siedmiu miesiącach rywalizacji sezon 2022/2023 w wykonaniu zawodników PGE Skry Bełchatów dobiega właśnie końca. Już w najbliższy wtorek o godz. 17:30 w hali Energia odbędzie się ostatnie spotkanie zespołu z Bełchatowa w bieżącym sezonie PlusLigi – w rewanżowym meczu o 11. miejsce żółto-czarni zagrają z GKS-em Katowice.

Będzie to wyjątkowa okazja, by spotkać się z siatkarzami i podziękować im za cały sezon sportowych emocji. Po zakończeniu meczu będzie można wziąć od nich autografy oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Dodatkowo, klub planuje dla kibiców szereg atrakcji i niespodzianek. Przygotowana zostanie wystawa pucharów i trofeów wywalczonych przez PGE Skrę na arenach krajowych i międzynarodowych, będzie można wziąć udział w konkursach, zdobyć gadżety i pamiątki przekazane przez siatkarzy i klub. Na dzieci czekać będą słodkości, prezenty i malowanie buziek, a wszyscy kibice będą mogli zrobić sobie zdjęcia w fotobudce.

Bilety na spotkanie z GKS-em Katowice można kupować na stronie https://bilety.skra.pl, w Sklepie Kibica w hali Energia (poniedziałek – piątek 10:00 – 14:00) oraz na wyspie handlowej PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek – piątek 14:15 – 18:00).

Zapraszamy wszystkich kibiców #TeamSkra na ostatni mecz sezonu 2022/2023! #BezWasNieGramy!