Autor: Maciej Nowocień

Olimp Sport Nutrition pozostaje oficjalnym dostawcą suplementów PGE Skry

Siatkarze PGE Skry przez ostatni sezon byli zadowoleni, jeśli chodzi o suplementację. Tym bardziej mogą być zadowoleni, że bełchatowski klub wciąż będzie wspierać firma Olimp Sport Nutrition, która ma ogromną renomę na rynku nie tylko polskim, ale również zagranicznym.

Olimp Sport Nutrition to marka odżywek i produktów dedykowanych profesjonalnym sportowcom oraz osobom aktywnym, trenującym rekreacyjnie. Produkty wytwarzane są w nowoczesnych laboratoriach firmy farmaceutycznej Olimp Labs oraz poddawane ścisłym kontrolom i badaniom. Olimp Sport Nutrition należy do Olimp Labs – polskiej firmy farmaceutycznej założonej w 1990 roku, która zatrudnia obecnie ponad 800 pracowników. Olimp Labs posiada w swoim portfolio 600 produktów, które dystrybuuje do 100 krajów na całym świecie.

Warto wspomnień, że w gronie ambasadorów Olimp Sport Nutrition jest ponad 100 sportowców z całego świata. Wśród nich są mistrzowie świata, Europy czy mistrzowie Olimpijscy (m.in. Iga Baumgart-Witan, Piotr Lisek, Maria Andrejczyk). Marka wspiera także Polski Związek Lekkiej Atletyki, Polski Związek Podnoszenia Ciężarów oraz zespoły – m.in. Wisłę Kraków, Asseco Arkę Gdynia oraz KS Developres Rzeszów.

- Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważna jest suplementacja w dzisiejszym sporcie. W PGE Skrze doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stawiamy na najlepszych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pierwszego roku współpracy z marką Olimp Sport Nutrition i cieszymy się, że będziemy współpracowali przez kolejny sezon. Mam nadzieję, że wysoka jakość produktów pozwoli nam osiągać sukcesy - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Więcej informacji o firmie oraz pełną gamę produktów można znaleźć na www.olimpsport.com.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.