Autor: PGE Skra

Od kibica do sponsora PGE Skry

Są kibice, których sympatia do klubu może zamienić się w coś wyjątkowego. Jednym z takich fanów PGE Skry jest Tomasz Liedmann, prezes zarządu firmy AgroLiedmann, którego sympatia do klubu wkrótce przerodzi we... wsparcie sponsoringowe bełchatowskiej drużyny!

W minionym sezonie Tomasza Liedmanna można było spotkać w hali Energia podczas najważniejszych meczów bełchatowskiej drużyny. Nie tylko wspierał siatkarzy PGE Skry, ale coraz lepiej poznawał bełchatowski klub.

Tomasz Liedmann spotkał się z prezesem PGE Skry Konradem Piechockim i otrzymał specjalny “kontrakt kibica”. Podpisując go, zadeklarował się m.in. uczestniczyć w każdym meczu, nosić żółto-czarne barwy, zachęcać swoich znajomych do uczestnictwa w meczach, a nawet... klaskać do czerwoności rąk, dopingować drużynę z całych sił. Znając Tomasza Liedmanna, wymienione punkty nie będą stanowiły dla niego problemu, bo z PGE Skrą jest na dobre i na złe. Wkrótce może też… zostać sponsorem PGE Skry. - Mam nadzieję, że firma AgroLiedmann będzie mogła wesprzeć drużynę i mam nadzieję, że w kolejnym sezonie razem osiągniemy coś wielkiego.