Autor: PGE Skra

Nowość! Specjalna aplikacja mobilna dla kibiców PGE Skry!

Śledzisz na bieżąco wydarzenia związane z naszym klubem? Od dziś będzie to jeszcze wygodniejsze - kibice mogą już pobierać oficjalną aplikację mobilną PGE Skry Bełchatów na platformach Android i iOS!

Aplikacja mobilna PGE Skry to kolejna forma ułatwienia kontaktu z naszymi kibicami. Od dziś po jednym kliknięciu w telefonie znajdziecie się w centrum PGE Skry, gdzie znajdziecie nie tylko najważniejsze informacje, czyli skład drużyny, terminarz czy tabelę, ale również odnośniki do systemu biletowego, klubowego sklepu czy programu punktowego iSKRA.

W aplikacji będziecie mogli szybko zapoznać się też z pomeczowymi materiałami - zarówno tekstowymi, jak i galeriami oraz video. Znajdziecie w niej również wszystkie kanały social media PGE Skry w jednym miejscu - tak, by na bieżąco sprawdzać klubowe posty na Facebooku, Instagramie, Twitterze, Spotify czy LinkedIn.

Co ważne, o najciekawszych informacjach i nowościach kibice będą informowani za pomocą powiadomień push, dzięki którym po jednym kliknięciu przejdą do aplikacji i zapoznają się z newsem, galerią czy inną formą multimedialną. Co ważne, aplikacja będzie regularnie aktualizowana w kontekście nowego sezonu ligowego.

- W czasach, gdy w zasadzie nie rozstajemy się z telefonami komórkowymi czy innymi urządzeniami mobilnymi i w dobie tak szybko rozprzestrzeniających się informacji, aplikacja mobilna klubu sportowego to “must have”. W obecnych czasach chcemy być jak najbliżej kibiców oraz mieć z nimi jak najlepszy kontakt. Mamy nadzieję, że nowa forma przypadnie fanom do gustu - mówi Konrad Piechocki, prezes zarządu KPS Skra Bełchatów S.A.

- PGE Skra Bełchatów jako jeden z pierwszych klubów w Polsce wprowadził na rynek aplikację mobilną, bo przypomnę, że w 2012 roku korzystaliśmy z podobnego projektu przy okazji Final Four w Łodzi. Dziś ponownie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych fanów oraz panującym trendom - umożliwiamy dostęp do kolejnego dedykowanego kanału komunikacji. Co ważne, będzie on systematycznie rozwijany w oparciu o nowym sezon siatkarski, a przede wszystkim bazując na opinii naszych kibiców o samej aplikacji - dodaje Tomasz Koprowski, dyrektor marketingu klubu.

- Aplikacje sportowe jeszcze bardziej zbliżają kluby i kibiców, więc to naturalne że zyskują w tej chwili na popularności. Cieszymy się, że mamy swój udział w digitalizacji tego sektora rynku. PGE Skra zgłosiła się do nas jako jedna z pierwszych z takim pomysłem, ale biorąc pod uwagę trendy na tym rynku przypuszczam, że tego typu produkty wkrótce staną się standardem - mówi Damian Urbańczyk, CEO firmy FiveDotTwelve, która stworzyła aplikację.

Aplikacja jest bezpłatna i może ją zainstalować każdy, kto posiada urządzenie z systemem Android lub iOS. Można ją już znaleźć w sklepach Google Play (kliknij) oraz App Store (kliknij). Zapraszamy i czekamy na Wasze opinie!