Autor: Marta Pawlak

Najważniejsze informacje organizacyjne przed meczem z Projektem Warszawa

W sobotę 25 listopada o godz. 14:45 w hali Energia PGE GiEK Skra Bełchatów zmierzy się w meczu 8. kolejki PlusLigi z Projektem Warszawą. Przedstawiamy najważniejsze informacje organizacyjne.

BILETY

W dniu meczu – w sobotę 25 listopada – bilety na mecz będzie można kupić na Wyspie w Galerii Bawełnianka (w dniu meczu czynna do godz. 12:00) oraz w kasie biletowej bezpośrednio przed meczem (czynna od 13:00). Sprzedaż biletów prowadzona jest także na platformie bilety.skra.pl

OTWARCIE BRAMEK

Otwarcie bramek wejściowych planowane jest na godzinę 13:45. Zachęcamy, aby pojawić się w hali Energia wcześniej. Przychodząc wcześniej, unikniecie kolejek przed wejściem. 

ZAPROSZENIA I AKREDYTACJE DLA MEDIÓW

Odbiór zaproszeń oraz zarezerwowanych wejściówek możliwy będzie od godz. 13:00 w kasie biletowej. Przedstawiciele mediów będą mogli odebrać przyznane akredytacje od godz. 13:45 w Biurze Zawodów. 

ZNAJDŹ SWOJE MIEJSCE 

Szukających swojego miejsca w hali Energia, zachęcamy do skorzystania z poniższej mapki, która ułatwi Wam dotarcie do odpowiedniego sektora.


 

BLACK WEEK W SKLEPIE KIBICA

Trwa Black Week w Sklepie Kibica! Zapraszamy do klubowego sklepu, gdzie wszystkie produkty #TeamSkra kupicie 50% taniej. Ceny podane w cenniku Sklepu Kibica są cenami promocyjnymi, a więc już nałożony jest na nie rabat -50%.

Do zobaczenia w hali Energia!