Autor: PGE Skra

Najbardziej atrakcyjne widowiska w PlusLidze znów w Bełchatowie!

Choć sezon PlusLigi nie został dokończony, przez co kluby mogą czuć ogromny niedosyt, PGE Skra może pochwalić się zwycięstwem w bardzo ważnej dla kibiców klasyfikacji. Widowiska w Bełchatowie oceniono jako najbardziej atrakcyjne!

Komisarze PLS po każdym spotkaniu przyznawali ocenę widowiska spotkania. Pod uwagę brali m.in. przygotowanie obiektu do zawodów, pracę spikera, poziom sportowy meczu, atrakcje dla widzów, a także zachowanie publiczności i zapewnienie porządku podczas spotkania.

W pięciostopniowej skali, PGE Skra zdobyła średnią ocenę 4,776 i zwyciężyła w klasyfikacji! Wyprzedziła drugi w klasyfikacji Indykpol AZS Olsztyn (4,736) oraz trzeci Ślepsk Malow Suwałki (4,720). Co ciekawe, bełchatowski klub powtórzył ten wyczyn, bowiem w sezonie 2018/2019 mecze i ich organizację w hali Energia również uznano za najbardziej widowiskowe.

Najlepiej oceniono pierwszy mecz organizowany w hali Energia, czyli spotkanie z GKS Katowice - aż 4,99.

Po raz kolejny dziękujemy komisarzom Polskiej Ligi Siatkówki za uznanie i cieszymy się, że wizyty w Bełchatowie będą im się dobrze kojarzyły. Obiecujemy, że w przyszłym sezonie zrobimy wszystko, by podtrzymać wysoki poziom!