Autor: PGE Skra

Milad Ebadipour: Zenit to wielki rywal

- Teraz jest moment, żeby coś zmienić. To najwyższy czas. Jeśli tak się stanie, czeka nas od środy dobry start - mówi przed meczem z Zenitem Kazań Milad Ebadipour, irański przyjmujący PGE Skry Bełchatów.

W środę PGE Skra zagra z Zenitem Kazań. To będzie wielki mecz.
Milad Ebadipour: - Z pewnością czeka nas duża walka. Oba zespoły są w dobrej sytuacji w Lidze Mistrzów i będziemy się bić. Nie możemy zapominać o naszej przeszłości, bo ostatnio przegraliśmy kilka meczów, ale teraz jest moment, żeby coś zmienić. To najwyższy czas. Jeśli tak się stanie, czeka nas od środy dobry start.

Co możesz powiedzieć o drużynie rywala?
- Nic nie muszę mówić o Zenicie Kazań, bo wielokrotnie pokazali, że to jedna z najlepszych drużyn na świecie. W tym sezonie mieli problemy, ale nie jest to dla nich duży problem. Czasem są kłopoty, nawet w takich wielkich drużynach. Zenit to wciąż ogromny rywal dla każdego zespołu na świecie. Na pewno będą chcieli nas pokonać, dlatego musimy dać z siebie sto procent.

Trenerem Zenita jest Władymir Alekno, czyli selekcjoner reprezentacji Iranu...
- Na pewno chwilę porozmawiamy z trenerem Władymirem Alekną. Mecz jest ważny, ale może zjemy razem obiad lub kolację. Najpierw musimy sprawdzić dokładnie nasze terminy, ale na pewno będzie miło, jeśli się spotkamy.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.