Autor: Maciej Nowocień

Milad Ebadipour: Wszystkie mecze są naszymi finałami

PGE Skra w piątek pokonała Ślepsk Malow Suwałki 3:0 i umocniła się na trzecim miejscu w tabeli PlusLigi. - Musimy się skupić, by wygrać pozostałe spotkania przed play-offami - mówi Milad Ebadipour, przyjmujący PGE Skry.

PGE Skra w tym sezonie chce wywalczyć medal, dlatego rozstawienie po zakończeniu rundy zasadniczej może być kluczowe w kwestii dalszej gry. - Mistrzostwa Polski są dla nas bardzo ważne, bo tylko w tych rozgrywkach możemy już zwyciężyć. - mówi Irańczyk. - Każdy mecz jest więc istotny, bo chcemy zachować trzecią pozycję w rundzie zasadniczej. Wszystkie polskie drużyny grają jednak znakomitą siatkówkę, dlatego musimy teraz notować jak najwięcej zwycięstw. Jestem jednak szczęśliwy, bo uważam, że zaprezentowaliśmy naprawdę dobry poziom. To wciąż nie jest nasze sto procent, bo wiem, że potrafimy grać dużo lepiej, ale cieszę się, że wygraliśmy 3:0 w Suwałkach. 

Warto wspomnieć, że w Suwałkach bełchatowianie zagrali bardzo dobrze, bez przestojów. - Musimy grać we wszystkich meczach, tak jak dziś. Dlatego gramy w PGE Skrze Bełchatów i dlatego ten klub jest taki ważny. Uważam, że od dziś do końca sezonu wszystkie mecze są naszymi finałami. Musimy się więc skupić, by wygrać te spotkania - kończy Ebadipour.