Autor: PGE Skra

Milad Ebadipour: Tęskniliśmy za siatkówką

- Musimy przycisnąć od początku sezonu i mam nadzieję, że jutro pokażemy nasz potencjał i naszą siłę - mówi Milad Ebadipour, przyjmujący PGE Skry Bełchatów.

Przypomnijmy, że PGE Skra ostatni ligowy mecz rozegrała 6 marca i pokonała po pięciu setach Cerrad Eneę Czarnych Radom. W sobotę bełchatowianie będą mieli okazję powrotu na boisko. - To znakomite uczucie, bo rozpoczynamy sezon po pięciu czy sześciu miesiącach przerwy. Tęskniliśmy za tym, tęskniliśmy za siatkówką. Chcemy kontynuować granie i czujemy się naprawdę fajnie - mówi Ebadipour.

Oczekiwania wobec najbliższego sezonu PGE Skry są duże. Celem drużyny, jak od wielu lat, jest mistrzostwo Polski. W sezonie 2020/2021 PGE Skra może wywalczyć je po raz dziesiąty. - Ale tak naprawdę każdy kolejny jest dla nas ważny - podkreśla Irańczyk. - Jeśli nie narzucimy swojej gry, to możemy przegrać. Musimy przycisnąć od początku sezonu i mam nadzieję, że jutro pokażemy nasz potencjał i naszą siłę. Musimy każdego dnia być lepsi, dlatego chcemy wygrać najbliższy mecz.

Mecz rozpocznie się w sobotę o godz. 17.30. - Nie będzie łatwo o wygraną, ale to bardzo ważne, żeby wejść w sezon ze zwycięstwem i wierzę, że tak się stanie - kończy Ebadipour.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.