Autor: PGE Skra

Michał Mieszko Gogol: Chcemy wziąć rewanż

W środę PGE Skra zagra z Cuprum Lubin i będzie to okazja do rehabilitacji po przegranej z ubiegłej rundy fazy zasadniczej. - Taki cel będzie nam przyświecał - mówi Michał Mieszko Gogol, trener PGE Skry.

Bełchatowianie w ostatnim meczu z GKS Katowice zagrali bardzo dobrze i zasłużenie pokonali rywali 3:0. - Mnie najbardziej cieszy nasza gra w bloku i obronie, bo od pierwszego meczu zrobiliśmy bardzo duży progres i na dobrą sprawę porównując początek sezonu i punkt, w którym jesteśmy, to widać różnicę. Idziemy w dobrą stronę. Ostatnio chłopaki dostali trochę na siłowni, ale już ich to puszcza - mówi Gogol.

Zespół wypracował styl, dzięki któremu chce walczyć o najwyższe trofea w Polsce. - PGE Skra ma grać agresywnie na zagrywce i mocno atakować. Tacy byliśmy w ostatnim meczu. Teraz mamy kolejny minimaraton: trzy mecze do rozegrania w ciągu sześciu dni. Poniedziałek poświęciliśmy na odpoczynek i odnowę, a teraz chcemy wziąć rewanż za porażkę w pierwszej rundzie i taki cel będzie nam przyświecał. Każdy mecz w naszej lidze jest wymagający. Nie ma słabych drużyn i trzeba bardzo się pilnować - podkreśla Gogol.

Początek środowego meczu z Lubinem o godz. 18.