Autor: Biuro prasowe

MegaMed zostaje z PGE Skrą Bełchatów na kolejny sezon

MegaMed sp. z o.o. - spółka medyczna należąca do Grupy LUX MED - pozostaje sponsorem PGE Skry Bełchatów w sezonie 2022/2023.

MegaMed sp. z o.o. to sieć placówek medycznych, która rozpoczęła działalność w 2000 r. w Bełchatowie, ale w ciągu ostatnich 12 lat rozwinęła się w sieć ogólnopolską. Od 2012 r. należy do Grupy LUX MED.

MegaMed sp. o.o. kieruje swoją ofertę usług medycznych zarówno do firm, partnerów biznesowych, jak i do klientów indywidualnych. Może pochwalić się doskonałym zespołem lekarzy-specjalistów i wysoko wykwalifikowaną kadrą medyczną. Prowadzi poradnie w zakresie większości najważniejszych specjalizacji (m.in. ortopedii, neurologii, pulmonologii, urologii i pediatrii), posiada szeroką bazę diagnostyczną (badania laboratoryjne, USG, RTG, badania kardiologiczne i endoskopowe), udziela świadczeń w zakresie rehabilitacji, szczepień ochronnych oraz orzecznictwa medycyny pracy.

MegaMed jest sponsorem PGE Skry Bełchatów od kilkunastu lat - umowa została przedłużona również na sezon 2022/2023.

- Spółka MegaMed jest niezwykle dumna z faktu, że od wielu lat współpracuje ze światową marką, jaką jest Skra Bełchatów. Mamy świadomość, że dbając o zdrowie zawodników dokładamy swoją cegiełkę do osiągnięć i wyników sportowych bełchatowskiego klubu. Jako spółka medyczna z dużą rozwagą i odpowiedzialnością dobieramy tylko najlepszych partnerów biznesowych, a do takich zalicza się Skra Bełchatów. Życzymy, aby ten sezon siatkarski był pełen sukcesów - mówi Cezary Wieczorek, prezes zarządu MegaMed sp. z o.o.

- Ostatnie lata, w dużej mierze przebiegające pod znakiem pandemii, w szczególności pokazały, jak ważna dla wszystkich - także dla klubów sportowych - jest profesjonalna opieka medyczna na najwyższym poziomie. MegaMed od lat wspiera nas w tym zakresie, dbając o zdrowie zawodników, zapewniając opiekę lekarską i działania profilaktyczne. Cieszy nas kolejny sezon współpracy - dodaje Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów SA.

Więcej informacji o działalności firmy MegaMed znaleźć można na jej stronie internetowej.