Autor: Maciej Nowocień

MegaMed Sp. z o.o. na dłużej z PGE Skrą Bełchatów

PGE Skra Bełchatów po raz kolejny przedłużyła umowę sponsorską z firmą MegaMed Sp. z o.o.

MegaMed Sp. z o.o. to sieć placówek medycznych w Polsce. Swoje początki miała w Bełchatowie, ale wraz z rozwojem firmy, przez ostatnie 15 lat rozwinęła się w ogólnopolską sieć placówek medycznych. Od 2012 roku jest również częścią Grupy LUX MED. MegaMed może pochwalić się znakomitym zespołem lekarzy-specjalistów, a także wykwalifikowanym personelem pomocniczym oraz nowoczesną aparaturą diagnostyczną. Dzięki temu świadczy kompleksowe usługi medyczne pacjentom indywidualnym, jak i korporacyjnym.

MegaMed to wieloletni sponsor PGE Skry, dlatego tym bardziej cieszymy się, że po raz kolejny została przedłużona. Liczymy, że razem znów będziemy osiągać wielkie sukcesy.

- Już od 12 lat Spółka MegaMed współpracuje z tak wyjątkowym klubem, jakim jest PGE Skra Bełchatów. Kontynuujemy w ten sposób nasze zaangażowanie we wspieranie profesjonalnego sportu i sponsoring najwyższej klasy zespołu sportowego. Współpraca z PGE Skrą konsekwentnie wzmacnia rozpoznawalność naszej marki MegaMed, a także zwiększa znajomość naszej firmy wśród klientów w całej Polsce. Jest nam niezmiernie miło, że PGE Skra Bełchatów dostrzega w nas profesjonalnego i wiarygodnego partnera, któremu powierza zdrowie swoich zawodników, jak i sztabu szkoleniowego - mówi Cezary Wieczorek, Prezes Zarządu MegaMed Sp. z o.o. 

- Nie muszę przypominać, jak bardzo opieka medyczna jest ważna dla każdego sportowca. My możemy liczyć na firmę MegaMed, która wspiera nas od kilkunastu lat. To ważne, bo po takim okresie wiemy, że w każdej sytuacji jesteśmy zabezpieczeni. Co więcej, sami siatkarze również chwalą profesjonalizm MegaMedu. Tacy sponsorzy to dla nas skarb i wierzę, że przed nami kolejne piękne wspólne chwile - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.