Autor: PGE Skra

MegaMed przez kolejny rok z PGE Skrą Bełchatów

Miło nam poinformować, że PGE Skra Bełchatów po raz kolejny przedłużyła umowę sponsorską z firmą MegaMed Sp. z o.o.

MegaMed Sp. z o.o. to sieć placówek medycznych w Polsce. Swoje początki miała w Bełchatowie, ale wraz z rozwojem firmy, przez ostatnie 15 lat rozwinęła się w ogólnopolską sieć placówek medycznych. Od 2012 roku jest również częścią Grupy LUX MED. MegaMed może pochwalić się znakomitym zespołem lekarzy-specjalistów, a także wykwalifikowanym personelem pomocniczym oraz nowoczesną aparaturą diagnostyczną. Dzięki temu świadczy kompleksowe usługi medyczne pacjentom indywidualnym, jak i korporacyjnym.

Warto przypomnieć, że MegaMed jest także wieloletnim sponsorem PGE Skry Bełchatów, a nasza współpraca będzie kontynuowana przez kolejny sezon, który może być dla naszego klubu bogaty w sukcesy.

- Spółka MegaMed jest niezwykle dumna z faktu, że stała się częścią wielkiego Projektu jakim jest PGE Skra Bełchatów. Mamy świadomość, że dokładamy swoją cegiełkę do osiągnięć, jak i wspaniałych wyników sportowych bełchatowskiego klubu. Jako spółka medyczna z dużą rozwagą i odpowiedzialnością dobieramy tylko najlepszych partnerów biznesowych, a do takich zalicza się PGE Skra. Nasza wieloletnia współpraca z taką światową marką wpływa na coraz większą rozpoznawalność firmy MegaMed na rynku usług medycznych. Życzymy, aby ten nietypowy rozpoczynający się sezon siatkarski był powrotem PGE Skry na piedestał mistrza Polski - mówi Cezary Wieczorek, wiceprezes Zarządu MegaMed Sp. z o.o.

- Mamy bardzo trudne czasy, dlatego tym bardziej cieszę się, że przez kolejny sezon będziemy mieli tak solidnego i sprawdzonego sponsora, jakim jest firma MegaMed. Nie muszę tłumaczyć, jak ważne jest zdrowie, szczególnie w życiu sportowca. Bardzo się cieszę, że w przypadku nawet najdrobniejszego urazu naszego siatkarza możemy liczyć na szybką i fachową pomoc. Bardzo dziękuję za wsparcie i mam nadzieję, że razem wrócimy na fotel mistrzowski - mówi Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Więcej na temat firmy MegaMed można znaleźć na stronie www.megamed.pl.

Sponsorem strategicznym klubu PGE Skra Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.