Autor: PGE Skra

Mateusz Bieniek kontuzjowany

Środkowy PGE Skry Bełchatów Mateusz Bieniek nie zagra w niedzielnym meczu z Cerradem Enea Czarni Radom. Siatkarz jest kontuzjowany i czeka go przerwa od treningów.

Bieniek narzeka na uraz kolana obciążeniowy wynikający z intensywności grania. Środkowy jest w tym sezonie PGE Skry pewnym punktem drużyny. Występował zarówno w meczach PlusLigi, jak i Ligi Mistrzów i pomógł bełchatowianom w wywalczeniu cennych punktów. Niestety, tak intensywne występy spowodowały, że Bieniek narzeka na uraz kolana. To oznacza, że Bieniek nie zagra w niedzielnym meczu przeciwko Cerrad Enea Czarni Radom.

Nie wiadomo, kiedy środkowy PGE Skry wróci do pełnych treningów oraz gry w bełchatowskim zespole. Bieniek został poddany zabiegowi i teraz czeka go rehabilitacja. Sztab medyczny PGE Skry robi wszystko, by środkowy jak najszybciej wrócił do pełnej dyspozycji i mógł cieszyć kibiców swoją dobrą grą, jak to miało miejsce podczas ostatnich meczów PlusLigi oraz Ligi Mistrzów.

PGE Skra w niedzielę zagra w Radomiu z Cerradem Enea Czarnymi Radom, a następnie czekają ją mecze ze Ślepskiem Malow Suwałki, Indykpolem AZS Olsztyn, w Pucharze Polski z Treflem Gdańsk oraz z Asseco Resovią.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.