Autor: PGE Skra

Mariusz Wlazły opuści PGE Skrę

Choć sezon PlusLigi jeszcze się nie zakończył, to już wiadomo, że w przyszłym sezonie PGE Skry nie będzie reprezentował Mariusz Wlazły. Legenda klubu spędziła w bełchatowskim klubie 17 lat.

Wlazły jest żywą ikoną PGE Skry. W bełchatowskim zespole spędził niemal całą seniorską karierę i zdobywał wszystkie klubowe sukcesy. W jednym z telewizyjnych wywiadów atakujący PGE Skry ujawnił, że trwający sezon jest jego ostatnim w bełchatowskim klubie.

- Przede wszystkim nie jest to pora na dywagacje czy rozmowy na temat transferów. Świat walczy o życie i zdrowie ludzi, dlatego nie mamy teraz do tego głowy. Muszę jednak potwierdzić, że Mariusz w przyszłym sezonie nie będzie występował w PGE Skrze Bełchatów. Z Manchesteru United odchodził David Beckham, z FC Barcelony Xavi, z Realu Madryt Cristiano Ronaldo, a to pokazuje, że legendy odchodzą z wielkich klubów. A dla nas Mariusz na zawsze pozostanie legendą, która zasługuje na przysłowiowy pomnik - mówi Konrad Piechocki, prezes PGE Skry.

Sternik bełchatowskiego klubu chce również uspokoić kibiców w temacie transferów. - W aktualnej sytuacji nie wiemy, co będzie za tydzień, a co dopiero za pół roku. Dlatego o ewentualnych transferach będziemy informować w momencie, gdy pozwoli na to sytuacja na świecie. Mogę zapewnić, że skład PGE Skry na sezon 2020/2021 będzie na tyle silny, by walczyć o najwyższe cele - kończy Piechocki.