Autor: Maciej Nowocień

Listopad w PGE Skrze pod znakiem gry w hali Energia

Siatkarze PGE Skry Bełchatów przygotowują się do kolejnych meczów w tym sezonie. W listopadzie czekają ich starcia nie tylko w PlusLidze, ale również w Pucharze CEV.

W czwartek siatkarze PGE Skry mają zaplanowane dwa treningi, a w piątek spotkają się na zajęciach raz. Sobota to czas wyjazdu do Warszawy, gdzie w niedzielę spotkają się z tamtejszym Projektem. Mecz rozpocznie się o godz. 14.45 w Arenie Ursynów. Bilety na to spotkanie są już wyprzedane.

Znamy już dokładną datę kolejnego meczu PGE Skry w hali Energia. Rywalem bełchatowian będzie LUK Lublin, czyli beniaminek PlusLigi, a to spotkanie zostało zaplanowane na 13 listopada, na godz. 17.30. Sprzedaż biletów rrozpocznie się w najbliższych dniach.

To jednak nie koniec emocji związanych z bełchatowskimi siatkarzami w hali Energia. Zaledwie trzy dni po meczu z zespołem z Lublina, PGE Skra zagra u siebie w ramach Pucharu CEV z OK Mladost Brcko (godz. 18). Rewanżowe spotkanie z Bośniakami zaplanowano… również w hali Energia, a odbędzie się 18 listopada, również o godz. 18. Przypomnijmy, że w przypadku awansu PGE Skry, na bełchatowian czeka czeska Dukla Liberec.

W związku z meczami w Pucharze CEV, kolejne plusligowe spotkanie PGE Skry z Asseco Resovią zostanie rozegrane najprawdopodobniej 22 listopada. O ostatecznej decyzji Polskiej Ligi Siatkówki będziemy jeszcze informować.