Autor: PGE Skra

Limitowane koszulki na 90-lecie Skry z Mariuszem Wlazłym!

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie możecie zakupić specjalne, limitowane koszulki na 90-lecie naszego klubu. Nie mogło na nim zabraknąć naszej Legendy, czyli Mariusza Wlazłego!

Rok 2020 jest dla naszego klubu wyjątkowy, ponieważ świętujemy 90-lecie Skry Bełchatów. Przez tyle lat cieszyliśmy się z wielu sukcesów, zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

We wszystkich z nich ogromny udział miał Mariusz Wlazły, czyli żywa Legenda PGE Skry Bełchatów. Dlatego to właśnie on znalazł się na limitowanej, okolicznościowej koszulce firmy JOMA, czyli sponsora technicznego PGE Skry, specjalnie zaprojektowanej na 90-lecie klubu.

Koszulki są już dostępne na sklep.skra.pl. Kibicom, którzy chcą mieć ten wyjątkowy trykot w swojej kolekcji, radzimy się spieszyć. Limitowana edycja to jedyne 90 sztuk, a kolejne rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Przypominamy też, że wciąż możliwy jest zakup repliki koszulki meczowej firmy JOMA z nazwiskiem Wlazłego na plecach. Zapraszamy do zakupów na sklep.skra.pl!