Autor: Aleksandra Filipiak-Graczykowska

Liedmann Agro Sponsorem Meczu PGE Skra Bełchatów - Aluron CMC Warta Zawiercie

Firma Liedmann Agro - największy w Polsce producent granulowanych nawozów wapniowych - ponownie wpiera PGE Skrę jako Sponsor Meczu, tym razem z Aluronem CMC Wartą Zawiercie (sobota, 17 grudnia, godz. 14:45). Kibice w hali Energia znów będą mogli liczyć na niespodzianki i upominki!

Liedmann Agro od kilku lat jest aktywnym, zaangażowanym w codzienne funkcjonowanie klubu sponsorem PGE Skry Bełchatów. Kibice żółto-czarnych mogli lepiej poznać firmę w minioną sobotę, 10 grudnia, kiedy była Sponsorem Meczu z LUK-iem Lublin, zakończonego wygraną PGE Skry 3:0. Na fanów w hali Energia czekały dodatkowe atrakcje, a prezes Tomasz Liedmann ufundował i wręczył nagrodę dla MVP spotkania, którym został środkowy Mateusz Bieniek.

Podobnie będzie w nadchodzący weekend - Liedmann Agro został bowiem Sponsorem Meczu z Aluronem CMC Wartą Zawiercie, który odbędzie się w sobotę 17 grudnia o godz. 14:45. Najbardziej aktywni kibice oraz MVP spotkania ponownie będą mogli liczyć na specjalne prezenty od firmy.

Liedmann Agro to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się i odpowiedzialna społecznie polska firma specjalizująca się w produkcji granulowanych nawozów wapniowych. Jej misją jest optymalne wykorzystywanie zasobów surowcowych oraz materialnych, realizacja programów rozwojowych w obszarze ekologicznych metod produkcji oraz stałe zwiększanie potencjału produkcyjnego - z poszanowaniem wobec społeczeństwa i środowiska. Firma jest jednocześnie odpowiedzialnym pracodawcą oraz godnym zaufania partnerem biznesowym, co potwierdzają liczne wyróżnienia, w tym Polska Nagroda Innowacyjności, Złoty Znak Jakości oraz tytuł Przedsiębiorcy Roku.

Sercem firmy Liedmann Agro jest fabryka w Krzeczowie - największe i najnowocześniejsze centrum produkcji granulowanych nawozów wapniowych w Polsce. Na 50 tys. m2 mieści się nie tylko zaplecze produkcyjne, ale także magazynowe i biurowe. Aby zapewnić kompleksową obsługę klientów, w skład grupy wchodzą również firmy logistyczna i transportowa.

Więcej informacji o firmie znaleźć można na jej stronie internetowej i profilu na Facebooku.

***

Bilety na mecz z Aluronem CMC Wartą Zawiercie można kupować przez stronę https://bilety.skra.pl/, w Sklepie Kibica w hali Energia (poniedziałek - piątek 10:00 - 14:00) oraz na wyspie handlowej PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek - piątek 14:15 - 18:00).