Autor: Biuro Prasowe

Liedmann Agro Sponsorem Meczu PGE GiEK Skra Bełchatów - GKS Katowice

Firma Liedmann Agro - największy w Polsce producent granulowanych nawozów wapniowych - została Sponsorem Meczu z GKS-em Katowice. Dla kibiców zgromadzonych w hali Energia Sponsor Meczu przewidział wyjątkowe atrakcje i nagrody!

Liedmann Agro to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo działające w branży produkcji nawozów mineralnych oraz największy producent nawozów wapniowych w Polsce. Innowacyjne działania firmy skupiają się na zrównoważonym rozwoju w obszarze produkcji granulowanych nawozów, przy jednoczesnym stałym wzroście potencjału produkcyjnego w sposób rozważny i odpowiedzialny. Firma, mająca swoje korzenie w Krzeczowie, działa na zasadzie optymalnego wykorzystania zasobów surowcowych i mineralnych oraz realizacji programów rozwojowych w obszarze ekologicznych metod produkcji nawozów.

Współpraca między Liedmann Agro i PGE GiEK Skrą Bełchatów rozpoczęła się od zaproszenia na trybuny hali Energia, Tomasz Liedmanna, właściciela firmy, który praktycznie zakochał się w bełchatowskiej siatkówce. Wieloletnia kooperacja między Liedmann Agro a PGE GiEK Skrą Bełchatów oraz wspólne akcje podejmowane przez obie organizacje zaowocowały rozszerzeniem współpracy między podmiotami, a firma Liedmann Agro została pierwszym Sponsorem Premium bełchatowskiej drużyny. Dodatkowo firma Liedmann Agro zdecydowała się na wsparcie PGE GiEK Skry Bełchatów jako Sponsor Meczu z GKS-em Katowice, który odbędzie się w piątek, 15 marca o 17:30 w hali Energia.

Najbardziej aktywni kibice zgromadzeni na trybunach hali Energia będą mieli szansę otrzymać specjalne prezenty od Sponsora Meczu. Firma przygotowała także upominki dla najmłodszych kibiców, a nagrodę dla najlepszego zawodnika spotkania wręczy Prezes firmy Pan Tomasz Liedmann.

Więcej o działalności firmy można przeczytać na jej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.