Autor: Marta Pawlak

Liedmann Agro Sponsorem Meczu PGE GiEK Skra Bełchatów – Barkom Każany Lwów

Firma Liedmann Agro – największy w Polsce producent granulowanych nawozów wapniowych – ponownie zdecydowała się zostać Sponsorem Meczu PGE GiEK Skry, tym razem z Barkomem Każany Lwów (niedziela, 7 kwietnia, godz. 17:30). Kibice w hali Energia znów będą mogli liczyć na niespodzianki!

Liedmann Agro już od kilku lat aktywnie uczestniczy w życiu bełchatowskiej drużyny, będąc przy tym Sponsorem Premium PGE GiEK Skry Bełchatów. Kibice żółto-czarnych mogli lepiej poznać firmę w połowie marca, kiedy była Sponsorem Meczu z GKS-em Katowice, zakończonego zwycięstwem PGE GiEK Skry 3:1. Na fanów zgromadzonych w hali Energia czekały dodatkowe konkursy i nagrody, a nagrodę dla najlepszego zawodnika spotkania ufundował i wręczył Bartłomiejowi Lipińskiemu, prezes firmy Pan Tomasz Liedmann.

Podobnie będzie w nadchodzącą niedzielę. Firma Liedmann Agro została bowiem Sponsorem Meczu z Barkomem Każany Lwów, który odbędzie się 7 kwietnia o godz. 17:30 w bełchatowskiej hali Energia. Najbardziej zaangażowani kibice będą mogli liczyć na prezenty od firmy, a nagrodę dla najlepszego zawodnika spotkania wręczy prezes Pan Tomasz Liedmann. 

Liedmann Agro to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo działające w branży produkcji nawozów mineralnych oraz największy producent nawozów wapniowych w Polsce. Innowacyjne działania firmy skupiają się na zrównoważonym rozwoju w obszarze produkcji granulowanych nawozów, przy jednoczesnym stałym wzroście potencjału produkcyjnego w sposób rozważny i odpowiedzialny. Firma, mająca swoje korzenie w Krzeczowie, działa na zasadzie optymalnego wykorzystania zasobów surowcowych i mineralnych oraz realizacji programów rozwojowych w obszarze ekologicznych metod produkcji nawozów.

Współpraca między Liedmann Agro i PGE GiEK Skrą Bełchatów rozpoczęła się od zaproszenia na trybuny hali Energia, Tomasz Liedmanna, właściciela firmy, który praktycznie zakochał się w bełchatowskiej siatkówce. Wieloletnia kooperacja między Liedmann Agro a PGE GiEK Skrą Bełchatów oraz wspólne akcje podejmowane przez obie organizacje zaowocowały rozszerzeniem współpracy między podmiotami, a firma Liedmann Agro została pierwszym Sponsorem Premium bełchatowskiej drużyny. 

Więcej o działalności firmy można przeczytać na jej stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.